Az Onkoterápiás Klinika „Kelemen János Alapítvány a Szegedi Daganatgyógyításért” nevű alapítványának egyik támogatója, Dr. Magyarossy József ügyvéd úr jótékonysági estet szervezett, melynek teljes bevételét az alapítvány számára ajánlotta fel.

A betegellátás körülményeinek szinten tartása, javítása, a megnövekedett igények kielégítése az egészségügy jelenlegi helyzetében csakis külső források bevonásával lehetséges.

A rendezvény a Kisszínházban volt, 2013. október 14-én, hétfőn este 7 órától. Az est műsora Edith Piaf francia sanzonénekesnő előtt tisztelgett halálának 50. évfordulója alkalmából.

EdithPiaf est

Felléptek:

• GREGOR BERNADETT – Új Színház,
  • BAJZA VIKI - Madách Színház,
  • BOROVICS TAMÁS - Szegedi Nemzeti Színház,
  • GYARMATI ISTVÁN zongoraművész,
  • NAGY IMRE ERIK zeneszerző, zongoraművész,
  • KÁROLYI KLÁRA,
  • A GERA FIVÉREK RAFA JÓZSEFFEL,
  • DR. MAGYAROSSY JÓZSEF és barátai.

Dr. Magyarossy József, az est szervezője Edith Piaf életének, művészetének állított emléket az esttel, akit 1963. október 14-én 40 ezer rajongó kíséretében temettek el a párizsi Pére-Lachaise temetőben!

„A MÉLYSÉGBŐL A MAGASSÁGIG!
A SZENVEDÉLYTŐL A SZENVEDÉSIG!
AZ UTCÁRÓL A CARNEGIE HALLBA!
A SZERELEM MINDENT LEGYŐZ!”

A teltházas, különleges atmoszférát teremtő est bevétele nyomán 1.000.000 Ft támogatást kapott az alapítvány, melyet ezúton is köszönünk!