2017-ben is az alapítványunk segítségével fedeztük a tagsági díjat az Európai Sugárterápiás és Onkológiai Társasághoz a szegedi Onkoterápiás Klinika számára.

estroImmár negyedik éve, 2014-től biztosítja a Kelemen Alapítvány az intézményi ESTRO tagsági díjat az Onkoterápiás Klinikának. A szponzoráció illeszkedik az alapítvány célkitűzéseihez, nevezetesen a „Klinika munkatársainak szakmai továbbképzése”, és „A klinika nemzetközi szakmai-tudományos kapcsolatainak fejlesztése” pontokhoz, hiszen a tagság által öt klinikai munkatárs is kedvezményes tanfolyamokon vehet részt a sugárterápia legmodernebb eljárásairól, elméleti tudnivalóiról, ugyancsak kedvezményes részvételi díj mellett jelentkezhetnek a Társaság kongresszusára, amely a legnagyobb európai rendezvény a sugárterápiás tudományterületen.

A tagság révén a Klinika lehetőséget kap egy bemutatkozó anyag készítésére, amely az ESTRO hírlevelében minden taghoz eljut, így a szakmai érdeklődés felkeltésére is alkalmas lehet.